Pierwszy dzień rozgrywek grupowych Majora dobiega końca. Do końca będę śledził dla was starcia drużyn i będę aktualizował po kolejnych spotkaniach tenże artykuł, a teraz łapcie garstkę słów ode mnie.

Tak więc wyniki dzisiejszych starć prezentują się następująco:

• Gambit 16:10 mousesports – mousesports wydawało się trzymać drogę ku zwycięstwu, prowadząc 8:7 po stronie CT, jednak, kiedy nadeszła zmiana stron – oddali inicjatywę w ręce Gambit, które wykorzystało szansę i wygrało to spotkanie na mapie Inferno. Zawodnikiem z najlepszym KD był AdreN.

gambit

• fnatic 16:12 FlipSid3 – kiedy FlipSid3 było po stronie TT, mecz był wyrównany i po 15 rundach mieliśmy wynik 7:8, jednak, kiedy fnatic przeszli do TT, zaczęli wyraźnie górować nad swoimi oponentami i tak do 15 rundy, kiedy FlipSid3 znów zerwało się do walki, lecz ostatecznie przegrało wynikiem 16:12 dla fnatic na mapie Mirage. Najlepsze KD osiągnął JW.

fnatic

• Virtus.pro 16:2 Vega Squadron – ahh Virtusi, których pamiętamy powrócili. Zmietli swoich przeciwników z Vega Squadron na mapie Nuke. Po stronie TT ugrali 13 z 15 rund i zakończyli spotkanie po stronie CT wynikiem 16:2. Najlepsze KD miał w tym meczu Snax.

virtus_logo

• SK 16:13 PENTA – jednak się myliłem myśląc, że to będzie mecz bez historii. Pierwsze 10 rund zdecydowanej przewagi dla SK po stronie CT na mapie Inferno, nie okazało się być prostą drogą do zwycięstwa, kiedy jedenastą rundę, ugrał zespół PENTA. Po stronie CT SK zakończyło połowę z wynikiem 10:5, po stronie TT nie mieli już tak łatwo – PENTA szła po wygraną, wygrywając rundę za rundą, lecz SK odzyskało inicjatywę i mecz zakończył się wynikiem 16:13 dla SK. Zawodnicy zaserwowali nam wspaniałe widowisko, a najlepszym, pod względem KD był coldzera.

4592

• FaZe 8:16 BIG – zaskoczeni ? Bo ja bardzo. Nie myślałem, że BIG może ugrać przeciwko FaZe i to taką przewagą – okazało się, że mogą. kiedy FaZe grało po stronie CT wydawało się, że kontrolują sytuację, kończąc połowę wynikiem 7:8. Jednak po stronie TT ugrali TYLKO 1 rundę. BIG zaprezentowało się dzisiaj fantastycznie, na mapie Inferno. Najlepsze KD miał po spotkaniu nex.

BIG_-_logo

• North 12:16 Cloud9 – North po stronie TT na mapie Mirage, szło łeb w łeb z Cloud9 po stronie CT. Połowa zakończyła się wynikiem 7:8 i żadna z drużyn nie pokazała swojej wyższości nad oponentem, lecz to się miało wkrótce zmienić. Po stronie TT Cloud9 przejęło inicjatywę, wygrywając 8 rund i kończąc mecz wynikiem 16:12. Najlepsze KD miał w tym spotkaniu n0thing.

74783.1449620195

• Natus Vincere 14:16 G2 – w pierwszej połowie, na mapie Overpass, mogliśmy obserwować bezkompromisową dominację Natus Vincere po stronie CT. G2 zdołało po TT ugrać tylko 3 rundy. Sytruacja zmieniła się o 180 stopni, kiedy nastąpiła zmiana stron. G2 przejęło zupełnie inicjatywę. Natus Vincere zdołało ugrać tylko 2 rundy i przegrało wynikiem 14:16 z G2. Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn po stronie CT, gorzej z TT. Najwyższe KD uzyskał w tym pojedynku s1mple.

g2

• Astralis 19:17 Immortal – Astralis z problemamy, lecz wygrywa z Immortal na mapie Overpass przewagą 2 rund po dogrywce. Po stronie CT, Astralis kontrolowało spotkanie, lecz po zmianie stron, to Immortal przejęło inicjatywę. Mecz był zacięty i wyrównany do końca. Bardzo dobry mecz. Najlepsze KD uzyskał gla1ve.

Astralis_logo

A więc podsumowując – PENTA pokazała, że może walczyć z najmocniejszą drużyną na dzień dzisiejszy, czyli z SK. BIG pokonało z dużą przewagą FaZe. Virtusi nie mieli żadnych problemów z pokonaniem Vega Squadron. G2 powstało z popiołów i pokonało Natus Vincere.

Najlepsze zagrania z tych meczy, będziecie mogli zobaczyć na naszym kanale na YT, link do niego znajdziecie w opisie.  Powinny się pojawić jutro, niestety, nie jestem wstanie wskazać konkretnej godziny, dlatego śledźcie nasz Fanpage na Facebook’u, do którego link znajdziecie również poniżej. Cya !