Przed nami kolejny dzień zmagań w walce, o wyjście z grupy. Na dzisiaj jest zaplanowane tak samo, jak na wczoraj, osiem spotkań. Kto będzie się cieszył z wygranej, a kto będzie musiał przełknąć gorycz porażki ? Zobaczymy.

Dzisiaj zaplanowano następujące spotkania:

  • 11:00 PENTA VS North – PENTA wczoraj pokazała, że może nawet spróbować wygrać z najlepszą drużyną na świecie. North także przegrało swój mecz przeciwko Cloud9 do 12 rund. Mam nadzieje, że będzie to wyrównany mecz, a jako swój „typ” dam tutaj PENTE, ze względu na to, co wczoraj pokazali. Fakt, do dziesiątej rundy to był jednostronny mecz, lecz od 11 rundy PENTA zaczęła grać bardzo dobrze.

600px-PENTA_Sports-logo-notextNorth_-_logo

  • 12:30 mousesports VS FaZe – wczorajszy mecz FaZe vs BIG był chyba największym zaskoczeniem tej rundy. FaZe przegrało do ośmiu rund. Mousesports także przegrało swój mecz, lecz do dziesięciu rund, lecz moim zdaniem, prezentowali się lepiej niż FaZe. Także moim zdaniem mousesports ma większe szansę na wygranie tego spotkania.

600px-Mousesports_newFaZe_Clan

  • 14:00 FlipSid3 VS Natus Vincere – obydwie drużyny także, jak ich poprzednicy wymienieni wyżej, przegrały swoje mecze, FlipSid3 z fnatic do dwunastu rund, a Natus Vincere, które ugrało tylko dwie rundy po TT, z G2 do czternastu. Obydwie drużyny zaprezentowały dobry poziom, lecz to Natus Vincere ma większe szanse na wygranie tego meczu. FlipSid3 moim zdaniem, podobnie jak to miało miejsce w meczu z fnatic, nie odda tak łatwo zwycięstwa, lecz ulegnie. 

600px-Flipsid3_Tacticslogo_navi

  • 15:30 Immortals VS Vega Squadron – Immortals w wczorajszym spotkaniu bardzo dobrze się pokazało, lecz przegrało po dogrywce z Astralis. Vega Squadron zostało natomiast rozgromione przez Virtus.pro. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Immortals, lecz kto wie, może Vega Squadron zaskoczy jeszcze.

600px-Immortals_org600px-Vega_Squadron_2016

  • 17:00 BIG VS Cloud9 – pierwszy mecz, między zwycięzcami wczorajszych meczy. BIG wystawiło na pośmiewisko FaZe wygrywając z nimi 16:8 i pokazało, że będzie się trzeba z nimi liczyć w tym turnieju. Cloud9 wygrało swój mecz przeciwko North 16:12, czyli mniej efektywnie, lecz cały czas to jest wygrana na drużynę z tej samej półki. Cloud9 ma tutaj rolę faworyta, lecz BIG znów może pokazać, że to nic dla nich nie znaczy.

BIG_-_logo74783.1449620195

  • 18:30 Gambit VS G2 – Gambit zaprezentowało dobrą dyspozycję, zarówno po stronie CT, walcząc łeb w łeb z mousesports i po TT, wygrywając z nimi. G2 wygrało w bardzo spektakularny sposób z Natus Vincere, niejako powstając z popiołów, niczym phoenix. z wyniku 3:12 wygrali 16:14. G2 jest moim zdaniem faworytem tutaj, lecz to może być mecz taki jak poprzedni, bo widać, że po stronie TT G2 sobie nie radzi, przynajmniej na Overpassie.

gambitg2

  • 20:00 SK VS Astralis – obydwie drużyny o mały włos nie przegrały swoich spotkań, z wydawałoby się, słabszymi oponentami. SK wygrało z PENTA 16:13, a Astralis z Immortals 19:17. Obydwie drużyny są lepsze po CT. SK jest tutaj faworytem i moim zdaniem wygra do dwunastu rund z Astralis.

4592Astralis_logo

  • 21:30 Virtus.pro VS fnatic – chciałoby się powiedzieć, jak za dawnych lat. Pojedynki naszych rodaków ze Szwedami, zawsze budziły duże emocje. Jeśli Virtusi zaprezentują się tak dobrze, jak na meczu z Vega Squadron, kiedy nie pozostawili cienia nadziei swoim przeciwnikom, mają większą szansę na wygraną. Mam nadzieję na dobry mecz, tak, jak to było za czasów ” panowania ” obydwu drużyn.

virtus_logofnatic

Wszystkie spotkania będą transmitowane na https://www.twitch.tv/pgl

I to by było na tyle, około 20:30 powinny pojawić się aktualne wyniki wszystkich meczy, które zostaną do tej godziny rozegrane oraz po wszystkich spotkaniach, będą już wszystkie wyniki. Ja na pewno poczekam na mecz Virtus.pro, ciekawi mnie, czy powrócili do swojej optymalnej formy. Przypominam również, że dzisiaj ukażą się na YT najlepsze zagrania ze wczorajszych spotkań naszym okiem. Cya!