Już drugi dzień krakowskiego majora za nami. W najgorszej sytuacji są drużyny, które nie wygrały ani jednego spotkania. Jedną z nich jest FaZe – drużyna stawiana w gronie faworytów. Oprócz niej dwie porażki zaliczyły już Vega Squadron, PENTA oraz FlipSid3. W przeciwieństwie do pozostałych drużyn, jeszcze jedna przegrana oznacza odpadnięcie z turnieju dla tych ekip.

A oto wyniki dzisiejszych starć:

• PENTA 9:16 North – PENTA po stronie TT miała mecz pod kontrolą, kończąc połowę wynikiem 8:7, lecz po stronie CT – dali radę ugrać tylko jedną rundę i przegrali z North 9:16. Zdecydowanie muszą poprawić grę po stronie CT, ponieważ po tym meczu, są pod ścianą z 2 przegranymi. Mecz odbył się na mapie Mirage. Najlepszym zawodnikiem pod względem KD był k0nfig.

North_-_logo

• mousesports 19:15 FaZe – bardzo wyrównany mecz, który doszedł aż do dogrywki, na mapie Train. W dogrywcę inicjatywę przejęło mousesports, które postawiło FaZe w trudnej sytuacji, wygrywając z nimi 19:15 po dogrywce. Bardzo dobry mecz, lecz Karrigan i kioShiMa muszą zdecydowanie poprawić swoją grę, jeśli chcą pomóc FaZe w utrzymaniu się „w grze”. Najlepszym KD wykazał się rain.

600px-Mousesports_new

• FlipSid3 9:16 Natus Vincere – FlipSid3 po stronie TT grali bardzo dobrze, ponieważ po połowa zakończyła się wynikiem 7:8, lecz po stronie CT – ucichli. Natus Vincere kompletnie przejęło inicjatywę i oddało tylko dwie rundy swoim oponentom. To już druga przegrana FlipSid3 w tym turnieju. Najwyższe KD osiągnął seized.

logo_navi

• Immortals 16:6 Vega Squadron – tak jak pisałem, tak też się stało, Immortals bez większego trudu pokonują Vega Squadron, który także ma 2 porażki na swoim koncie. Vega Squadron zdołało ugrać 5 rund po stronie CT i tylko jedną, po stronie TT.  Najlepszym KD mogą pochwalić się boltz, HEN1 oraz kNgV.

600px-Immortals_org

• BIG 16:11 Cloud9 – problemy technicznie nie przeszkodziły w ukończeniu tego spotkania, lecz takie coś nie powinno się zdarzyć moim zdaniem, na imprezie o takiej randze. Dobrze, ba, bardzo dobrze, że to się nie stało podczas fazy pucharowej. Co do meczu – a nie mówiłem ? BIG znów pokazuje, na co ich stać. Po stronie TT całkowita ich dominacja, gorzej po stronie CT, lecz dociągają wynik do 16:11 i wygrywają to spotkanie. Bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Najlepsze KD osiągnęli tabseN, nex oraz autimatic. Shroud musi popracować nad swoją dyspozycją, bo naprawdę, nie pomaga drużynie tak, jakby tego oczekiwała.

BIG_-_logo

• Gambit 16:6 G2 – a więc Gambit pokonuje G2, z dużą przewagą. Mecz pod kontrolą Gambit. Spotkanie, można by powiedzieć, bez większej historii. Największe KD zdobył AdreN.

gambit

• SK 16:8 Astralis – tak, jak można było się spodziewać, SK wygrywa dużą przewagą z Astralis. SK kontrolowało cały mecz, więc nie mogli tego przegrać. Fantastyczny clutch 1vs4 coldziry znajdzie się na naszym YT, już jutro. Uzyskał on także najwyższe KD.

4592

• Virtus.pro 16:11 fnatic – Virtus.pro jest w formie, wygrywają z fnatic, po dobrym spotkaniu 16:11. Pierwszą część spotkania, kiedy byli w CT – całkowita ich dominacja, zakończyli połowę wynikiem 12:3. W drugiej połowie nie było już tak łatwo, fnatic zaczęło ugrywać rundy, lecz nie zdołało wygrać spotkania i mecz zakończył się ich porażką. Najlepszym KD mogą pochwalić się byali oraz NEO.

virtus_logo

Słowem, parę niespodzianek, w postaci wygranej mousesports z FaZe, wygrana BIG z Cloud9 i problemy techniczne, które wystąpiły, podczas trwania tego spotkania.

Tak samo przygotuję dla Was najlepsze zagrania z poszczególnych spotkań (najlepsze moim skromnym zdaniem). Jeśli wszystko pójdzie gładko, spodziewajcie się ich w o tej samej porze, co dzisiaj. Zapraszam do bycia aktywnym na naszym kanale oraz Fanpage’u na Facebook’u. Cya !