Ćwierćfinały za nami. Dzisiaj czekają nas półfinały, w których zmierzą się cztery najlepsze drużyny tych rozgrywek. Mam nadzieję na emocjonującą i równą walkę wszystkich z nich. Mam także nadzieję, że zawodnicy Immortals tym razem będą trzymać nerwy na wodzy.

Co nas dziś czeka :

  • 15:30 Gambit VS Astralis – Duńczycy, jako faworyci tego Majora, tym bardziej po wygranej z SK, mają duże szansę na finał w starciu z Gambit. Formacja z Kazachstanu, w ćwierć finale z problemami, ale jednak pokonało fnatic. Mapy, jakie zostały wybrane to Overpass, Inferno oraz Train. Astralis ma bardzo dużą szansę, na finał. Przeciwnik teoretycznie nie jest wymagający, lecz możemy się jeszcze zdziwić. Gambit 35% – 65% Astralis wg REDactionPC.

gambitAstralis_logo

  • 18:30 Immortals VS Virtus.pro – nie wiele osób naprawdę wierzyło, że Polacy po tak trudnym okresie, mają szansę na coś więcej, a jednak mają. Zmierzą się z Brazylijczykami, w meczu o wielki finał. TACO wypowiadał się nt szans VP na finał. Stwierdził, że mają łatwą drogę do tego celu, ba, mogą wygrać cały turniej „w końcu to Virtus.pro”. Czeka nas napewno emocjonujące starcie. Czy tym razem, któryś z zawodników Immortals znów będzie krzyczał w stronę przeciwników ? Albo zepsuje sprzęt ? Mam nadzieję, że nie. Chciałoby się powiedzieć „Go Go VP”. Virtusi naprawdę wracają do formy, w jakiej dawno ich nie widzieliśmy. Szanse tutaj obydwu drużyn są duże, ponieważ każda może pochwalić się dużymi atutami. Immortals 45% – 55% Virtus.pro wg REDactionPC. 

600px-Immortals_orgvirtus_logo

 

Wszystkie spotkania są transmitowane na https://www.twitch.tv/pgl

 

Tak prezentują się półfinały. Kogo zobaczymy w finale ? Moim zdaniem, Astralis oraz Virtus.pro mają większe szansę, od swoich oponentów na to. Jeśli Polacy dojdą do finału – będzie to na pewno kolejny krok, do powrotu „legendy Virtus.pro”. Taz i spółka, jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa na profesjonalnej scenie. Cya !