Od jakiegoś czasu zaczęliśmy otrzymywać coraz więcej informacji na temat nowego flagowca ze stajni Samsunga. Wczoraj po południu użytkownik o nicku Ice Universe udostępnił zdjęcie, które może przedstawiać właśnie tytułowego Galaxy S10.

Screen-Shot-2018-06-20-at-12.39.13-PM

 

O ile zdjęcie faktycznie przedstawia właśnie ten smartfon, możemy zauważyć że tym razem Samsung postawił na prawie całkowite zredukowanie górnej jak i dolnej belki. Jak łatwo możemy się domyślić, Samsung za pomocą Galaxy S10 będzie posiadał w swojej ofercie smartfon z największym screen to body ratio (stosunkiem przedniego panelu do wyświetlacza). Rekord obecnie należy do firmy Oppo, a konkretnie do modelu Find X z wynikiem 87%.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy również informację o tym, że Samsung w nowym flagowcu zastosuje technologię przewodnictwa kostnego. Ta wiedza może utwierdzać nas w przekonaniu że zdjęcie faktycznie przestawia Galaxy S10. Z tą technologią Samsung mógłby umieścić przedni głośnik w ekranie a co za tym idzie zrezygnować z górnej belki lub (paskudnego lub nie) wcięcia (notch).Jak można się domyślać, Samsung prawdopodobnie skorzysta z rozwiązań znanych Vivo NEX lub wspomnianego wyżej Oppo Find X.

Jeżeli przeciek nie jest tylko wyobrażeniem fanów i nowy Galaxy S10 będzie faktycznie tym ze zdjęcia, to muszę przyznać, że zaczynam już zbierać pieniądze na jego zakup. Cena będzie pewnie oscylowała lekko poniżej 5000 zł.

 

Źródło