Nie oszukujmy się. Smartfony od Google się kocha lub nienawidzi. Pewnie wiele osób pamięta też, że Pixela 2 XL ciężko na początku było używać przez masę problemów z nim związanych. Czas mijał, aktualizacje naprawiały, a ten model stał się głównym telefonem wielu ludzi. Jednak nie wszystko jest takie kolorowe.

c35c38d5fa3d92aac633b77b1c38ab5c0e01ee9a

Pewnie wielu z was też zdaje sobie sprawę, że smatfon Google posiadał na czas wyjścia topową specyfikację. Na papierze czysty system Android oraz taka specyfikacja oznacza bezproblemowe działanie sprzętu. Czy aby na pewno? Artem Russakovski z Android Police na swoim Twitterze oświadczył, że jego Pixel 2 XL notorycznie spowalniał. Umieścił nawet filmik odnośnie jak długo telefon uruchamia aplikację aparatu jednocześnie oznajmiając, że nie tylko ona potrafi tak długo się uruchamiać. (Link dla zainteresowanych)

klsadjfhaf

Według Google są trzy możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy. Najgorsza przewiduje problem hardware’owy z telefonem. Co to oznacza dla konsumentów? Google by uratować honor musiałby wystartować wielką akcję serwisową, która obciążyłaby nie tylko Google, ale pewnie również LG jako producenta tego modelu. Jednak zarówno dla konsumentów jak i dla firm lepiej by był to problem dający się naprawić aktualizacją.

 

Źródło