Biedronka na dobre kojarzy się z ofertami od Xiaomi, ale tym razem inna chińska korporacja postanowiła nawiązać współpracę z „januszowym sklepem”. Jest to Huawei, którego produkt w najbliższym czasie pojawi się w ofercie polskiego sklepu i to w najniższej cenie na rynku! Co to będzie? Zapraszam do dalszej części artykułu!

 

Kiedy, co i jaka cena?

Xiaomi nie będzie już jedyną większą firmą, która decyduje się na współpracę z naszym rodzimym sklepem. Dołączy do niego Huawei, ale co będzie pierwszym urządzeniem zaserwowanym przez tego chińskiego giganta? Smartfon? Tablet? A może notebook? Nic z tych rzeczy – będzie to Huawei Band A2, czyli najzwyczajniej w świecie odpowiednik Mi Banda.
Obecnie w oficjalnych sklepach Huaweia jest dostępny w cenie około 130zł – w Biedronce natomiast będziemy mogli go „dorwać” za jedynie 99zł!

41428614_2191877931030155_3765133589130248192_n

Tak właśnie wygląda strona z gazetki promocyjnej Biedronki, która nas o tym informuje . Do tego będziemy mogli pomyśleć nad zakupem projektora od Hykkera lub klasycznego telefonu od myPhone’a. Ale nie o nich mowa.

Od kiedy cała akcja? Od 13 września i potrwa 2 tygodnie chyba, że wcześniej skończą się zapasy magazynowe.

 

Warto?

Moim zdaniem, jeśli ktoś przymierzał się do zakupu najnowszej odsłony Mi Banda – może spojrzeć na ofertę Huaweia. Będzie to w tym momencie ciekawa alternatywa dla niego oraz co może być ważniejsze – tańsza.
A Wy co myślicie o tej opasce oraz samej współpracy? Ma ona szansę na kontynuację?
Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami na Facebook’u!

Cya!

 

Źródło