Producent zza oceanu wprowadza na rynek nową mysz optyczną oraz zasilacz. Zgodnie z panującymi obecnie trendami, wszystko z efektownym podświetleniem RGB.

 

Mysz Thermaltake Iris

1 (2)

Model ten zaoferuje użytkownikowi sensor optyczny Pixart PWM-3325 (czyli dość popularny sensor w tańszych myszkach) z regulacją odświeżania w zakresie 100 – 5000 DPI, ponadto mysz dedykowana jest osobom praworęcznym. Gryzoń posiada łącznie 6 klawiszy oraz dwu-strefowe podświetlenie RGB z możliwością ustawienia jednego z 9 wbudowanych efektów. Jej cena ustalona została na 29.99 USD.

 

Zasilacz Thermaltake Smart BX1 RGB 550W

main_550_230V

Nie licząc podświetlenia RGB zasilacz nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji. Producent chwali się zastosowaniem pojedynczej mocnej linii +12v oraz wykorzystaniem wysokiej jakości kondensatorów Japońskich. Ponad to zasilacz posiada sprawność 80+ Bronze. Jednostka ta nie jest modularna co biorąc pod uwagę iż ma ona być widoczna w komputerze, jest dość dziwnym posunięciem. Tym bardziej że mało kto wykorzysta wszystkie dostępne kable. Producent na ten model udziela 5 lat gwarancji.

pic6a_550_230V

Cena jaką przyjdzie nam zapłacić nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę możliwości tego modelu nie powinna być przesadnie wysoka.