Cyberpunk 2077 jeszcze w tym roku?

Trochę bardziej na poważnie.

Dziennikarz z serwisu Kotaku posiada rzekome informacje, że CD Projekt RED miał w planach wydanie gry Cyberpunk 2077 w tym roku. Niestety raczej tak się nie stanie. Jason Schreier, czyli owy dziennikarz sugeruje, że twórcy od samego początku wątpili w wydanie gry w tym terminie.

Kiedy CD Projekt RED wyda Cyberpunk 2077?

Najprawdopodobniej nastąpi to w przyszłym roku, ale niestety nie ma na to jednoznacznych dowodów potwierdzających ową tezę.

Dlaczego premiera nie będzie miała miejsca w tym roku?

Twórcy gry niestety nie chcą zdradzać szczegółów nt. tej produkcji. Według źródeł dziennikarza Jason’a, gra nie ukażę się w tym roku i sami twórcy rzekomo również nie wierzyli, że bieżący rok jest realną datą premiery.

2018 roku, we wrześniu jeden z Tureckich wydawców Bilkom opublikował na twiterze, że hit, jakim ma być Cyberpunk 2077, powinien ukazać się w 2019 roku. Nie sprecyzował on jednak konkretnej daty.

Bilkom jest jednym z największych, tureckich dystrybutorów sprzętu komputerowego. Mają oni w swojej ofercie urządzenia takich firm jak Huawei, Apple czy Asus. Zajmują się również dystrybucją gier. W swojej ofercie posiadają polskiego Wiedźmina 3.

Warto zaznaczyć, że Bilkom zajmuje się tylko sprzedażą owej gry i nie mają oni pojęcia, kiedy tak naprawdę możemy się spodziewać Cyberpunka na półkach sklepowych. Wiemy tylko tyle, że gra od CD Projekt RED ukaże się na trzech platformach, a dokładniej na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że twórcy czekają na premierę konsol nowej generacji. Może to być spowodowane wymaganiami nowej produkcji, ponieważ jak wiadomo, zapowiadano ogromny otwarty świat.

Źródła:
Wykop.pl
Gry-online.pl
gamerroof.com
whatnext.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: