Huawei na targach IFA zaprezentowało słuchawki douszne FreeBuds3

Podczas trwania targów IFA w Berlinia, Huawei przedstawił najnowsze słuchawki FreeBuds3, słuchawki napędza autorski chipset, dzięki któremu użytkownicy mogą cieszyć się z najwyższą jakością dźwięku oraz zaawansowaną redukcją masy.

HUAWEI Isochronous Dual Channel Dzięki bardzo wydajnemu protokołowi przesyłania Bluetooth informacje lewego i prawego kanału są przesyłane do lewej i prawej słuchawki dousznej synchronicznie i osobno.

Aerodynamiczny projekt kanału mikrofonowego Szum wiatru niszczy ważne połączenia. Aerodynamiczny układ kanałów mikrofonowych może skutecznie tłumić przepływający wiatr, aby skutecznie redukować szum wiatru, dzięki czemu można uzyskać wyraźne połączenia.

Dźwięk w doskonałej jakości Precyzyjny, czuły przetwornik dynamiczny 14 mm został starannie dostrojony, aby każda nuta została przywrócona do pierwotnego blasku. 

Precyzyjny Bas Dwie tuby basowe sprytnie schowane w każdej słuchawce.

Podzespoły

Układ BT 5.1 i BLE 5.1, Kirin A1 wyróżnia się stabilnością łączności. W połączeniu z nową generacją algorytmu wyboru sygnału Bluetooth, układ może dynamicznie identyfikować pasma częstotliwości, na które wpływa sygnał 2,4 GHz, taki jak Wi-Fi, i „przeskakiwać” do wolnego kanału. Pozwala to szybko dostosować się do zmian otoczenia i osiągnąć większe możliwości przeciwdziałania zakłóceniom.

Własna, izochroniczna dwukanałowa łączność Bluetooth umożliwia przesyłanie bezprzewodowo dźwięku stereo do słuchawek, łącząc się z obydwoma jednocześnie, ale niezależnie. Opracowana przez Huawei technologia synchronizacji dwukanałowej pozwala odbierać dźwięk bezpośrednio z urządzenia praktycznie bez żadnych zakłóceń czy opóźnień. Słuchawki mogą być idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy szukają bezprzewodowego rozwiązania, ale oczekują natychmiastowych efektów dźwiękowych w czasie gry.
Układowi Kirin A1 towarzyszy zaawansowany Audio Digital Signal Processor, dzięki czemu wyróżnia się pod względem częstotliwości przetwarzania dźwięku, osiągając nawet 356 MHz.

Słuchawki będą dostępne w białej i czarnej wersji kolorystycznej.

  • Aktualizacja HOTA wspiera dwukanałową, zsynchronizowaną transmisję dźwięku.
  • Dane oparte na wynikach testu przeprowadzonego w laboratorium HUAWEI. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od wielkości ucha użytkownika, budowy kanału słuchowego, sposobu noszenia słuchawek, a także stanu żucia.
  • Ładownie zwrotne działa tylko na smartfonach Huawei wyposażonych w tę funkcję i wymaga włączonej ładowarki.
  • Dane oparte na wynikach testu przeprowadzonego w laboratorium HUAWEI. W warunkach domyślnych aktywna redukcja hałasu nie jest włączona, poziom głośności ustawiony jest na 50%, włączony jest tryb AAC. Rzeczywisty czas pracy baterii zależy od głośności, źródła dźwięku, zakłóceń otoczenia, cech produktu i nawyków użytkownika.

Źródło: prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: