InFocus Awards 2019 – konkurs fotograficzny od Huawei!

Właśnie ruszył konkurs fotograficzny prowadzony przez markę Huawei. Konkurs zwie się InFocus Awards 2019. Uczestnicy zawalczą o atrakcyjne nagrody w postaci pieniężnej jak i rzeczowej. Warunkiem wzięcia udziału jest posiadanie smartfonu marki Huawei oraz zgłoszenia swojej pracy do 11 sierpnia na stronie. Polacy biorący udział w konkursie, będą musieli się zmierzyć z konkurencją pochodzącą z 21 krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

Nieograniczona ilość zgłoszeń.

Każdy użytkownik może zgłosić dowolną ilość zdjęć, bądź krótkich filmów, mówiąc prościej, nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Dzięki temu możemy zwiększyć swoje szanse na wygraną, wysyłając większą ilość ciekawych materiałów. Pracę można zgłosić pod tym pod tym linkiem http://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/pl/. Powinny one być związane z jedną z sześciu kategorii konkursowych.

Kategorie konkursowe:

  1. Twarze – sztuka portretu w fotografii mobilnej.
  2. Emocje – wyrażanie emocji danej chwili przy pomocy fotografii.
  3. Witaj, życie! – dzielenie się inspiracjami z codziennego życia.
  4. Z odległości – odkrywane nowych miejsc i zdobywanie nowych doświadczeń, na przykład z wykorzystaniem teleobiektywu lub trybu makro.
  5. Storyboard – historie opowiedziane w dziewięciu kadrach: zbiór zdjęć, które tworzą spójną i intrygującą narrację.
  6. Żyj chwilą – filmy trwające do 30 sekund, utrwalające ciekawe historie.

Mała podpowiedź od Huaweia.

Huawei podpowiedział nam, że jako inspirację możemy wziąć hasło ,,Nieodkryte piękno”. Oznacza to, iż fotografia, bądź film mogą pokazać to co jest piękne, a zarazem jest nieodkrytym miejscem, bądź sytuacją. Mówiąc prościej rzeczy, które spotykamy na co dzień, ale nie zwracamy na nie uwagi przez to, iż prowadzimy życie w pośpiechu. Firma udostępniła film, który może być podpowiedzią dla osób zainteresowanych tym konkursem.

Nagrody, nagrody i jeszcze raz nagrody!

Materiały, które zgłosimy do konkursu InFocus Awards 2019 będą oceniane przez profesjonalne jury, które będzie się składać z ekspertów świata fotografii. W tymże jury nie zabraknie również przedstawiciela firmy Huawei. Oczywiście nie mogło i tutaj zabraknąć głosu internautów i również oni będą mogli oddać swoje głosy na najlepsze zdjęcie, a fotografia, która zostanie przez nich doceniona zostanie wynagrodzona smartfonem Huawei P30 Pro i smartwatchem Huawei Watch GT.

Zwycięzca konkursu, czyli zdobywca Grand Prix, otrzyma od firmy nagrodę pieniężną w postaci 10 000 euro, jaki i rzeczowe takie jak laptop Huawei MateBook 13 oraz smartwatch Huawei Watch GT.

Firma również wynagrodzi zwycięzców sześciu poszczególnych kategorii. Osoby, które uplasowały się na pierwszym miejscu na podium otrzymają po 2 000 euro oraz dostaną nagrody rzeczowe w postaci Huawei MateBook 13, Huawei Watch GT oraz Huawei P30 Pro.

Huawei nie zapomina również o uczestnikach zajmujących dwa pozostałe miejsca na podium w 6 kategoriach. Dostaną one odpowiednio Huawei P30 Pro i Huawei P30.

Źródło: prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: