iPhone 11 Pro z rysikiem! Ale czy na pewno?

Wokół nowych smartfonów od Apple de facto głośno jest cały czas, a nowe przecieki tylko podgrzewają atmosferę wokół nadchodzących produktów giganta z Cupertino. Mieliśmy już ich rendery, specyfikacje (odsyłam TUTAJ i TUTAJ), czyli zarys ogólnego clue nadchodzących smartfonów. Teraz nadchodzi czas na drobniejsze, aczkolwiek znaczące funkcjonalności etc. W ostatnich dniach głośno zrobiło się wokół jednej z nich. Jakiej? Zobaczcie sami!

Apple Pencil jako dodatek do iPhone 11 Pro?

Na stronie Mobilefun pojawiło się w przedsprzedaży powyższe etui dla modelu iPhone 11 Pro. Wyraźnie widać na nim miejsce na umieszczenie rysika od Apple.

Jak widać na powyższym screenshocie, w fazie pre-orderowej case do kupienia jest za 94,99zł.

Czy jest to wystarczający dowód na przełomowy ruch ze strony kalifornijskiego giganta? Myślę, że nie do końca, aczkolwiek jak najbardziej są poważne powody, dla których Apple mogłoby tak zrobić. Największym jest konkurencja ze strona Samsunga Galaxy Note 10+ i jego S Pena, który został hojnie obdarzony funkcjonalnościami. Sądzę więc, że ten ruch, z resztą nie wykonany po raz pierwszy, gdyż także i poprzednie dwa modele z serii Note były wyposażone w rysik S Pen, mógł dać mocno odczuć na plecach oddech konkurencji w siedzibie Apple.

A Wy co sądzicie na ten temat? Czy taki ruch wydaje wam się prawdopodobny, i czy w ogóle miałby sens, zważając na politykę akcesoriową Apple, opierającą się raczej na nie dawaniu klientowi zbyt dużo w zestawie z urządzeniami. Dajcie znać w komentarzach i na naszych social media!

Źródła:

wccftech.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: