Konwertowalny ekran w laptopie poznajcie – Acer Predator Triton 900

Seria laptopów Predator od Acera jest ich, można powiedzieć, sztandarową linią tych urządzeń. Producent postanowił ją poszerzyć o kolejny model – przywitajcie Acer Predator Triton 900.

Obraz

Treści będą wyświetlane na 17-calowym dotykowym ekranie 4K (3840 × 2160) z matrycą IPS z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144Hz z technologią NVIDIA G-SYNC.

Innowacyjność w laptopie

Predator Triton 900 ma niestandardową obudowę oraz dwa zawiasy Ezel Aero Hinge, które wykonane zostały z wykorzystaniem technologii CNC. Zawiasy pozwalają na przełączanie między czterema trybami użytkowania:
・ tryb wyświetlania,
・ tryb Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym,
・ tryb laptopa,
・ tryb stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.
Tryb Ezel pozwala na ustawienie ekranu pod dowolnym kątem, a przy tym obraz jest tak samo dobrze widoczny niezależnie od strony, z której na niego patrzymy. Pozwala to na łatwe dostosowanie laptopa do swojego stylu użytkowania. Dodatkowe wrażenia zapewnia technologia Waves Maxx, która wykorzystuje śledzenie ruchu Waves Nx i umożliwia urządzeniu wykorzystanie realistycznego dźwięku przestrzennego 3D. Ponadto laptop jest wyposażony klawiaturę RGB z mechanicznymi przełącznikami.

Chłodzenie jest zaletą

Dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji i technologia Coolboost utrzymują odpowiednie chłodzenie notebooka podczas wymagających zadań. Ponadto zostały wyposażone w najsmuklejsze metalowe łopatki (zaledwie 0,1 mm grubości) i umożliwiają większy przepływ powietrza, a także zwiększają aerodynamikę. Szybkość wentylatora dostosowuje się do zwiększonego nakładu pracy w zależności od potrzeb systemu.

Moc, którą doświadczysz

W metalowej obudowie zmieścił się sześciordzeniowy procesor Intel Core I7-8750H , układ graficzny GeForce RTX 2080, nawet 32 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz oraz dwa dyski SSD PCIe NVMe o pojemności 512 GB w macierzy Raid. Do połączenia z internetem posłuży nam: karta sieciowa Killer E3000 oraz karta bezprzewodowa Killer AC 1550 z oprogramowaniem Killer Control Center 2.0.

Niespotykane rozwiązanie

Na pokładzie zagościły 2 porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB-C Thunderbolt 3, które to wg. producenta mają nam pozwolić cieszyć się rozgrywką z pomocą laptopa jak nigdy wcześniej, bowiem możemy do niego podłączyć jednocześnie 4 zewnętrzne monitory.

Gamingowy notebook jest już dostępny w Polsce w cenie od 19 999 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: