MSI Creator TRX40 – Threadripper na Zen 2 coraz bliżej

Intel jak i AMD mają w planach w niedalekim czasie wypuścić nowe procesory z segmentu HEDT (High-End Desktop). MSI ma już w ofercie płytę główną skierowaną (znajdziecie ją tutaj) głównie dla 10 generacji procesorów Intela z dopiskiem X na końcu. Aktualnie nie było żadnego oficjalnego komunikatu nt. płyt pod najnowsze Threadrippery, lecz na stronie po przejrzeniu jej dokładniej dowiadujemy się, że są oni tuż przed wypuszczeniem płyty, również z serii Creator, która zwie się MSI Creator TRX40.

Najnowszy twór MSI zwany Creator, czyli nowa seria produktów.

Creator to całkowicie nowa seria MSI, nie jest ona przeznaczona stricte dla graczy jak i profesjonalistów. Jest to seria, która wyłącznie poszerza ofertę producenta, aniżeli byłaby kierowana do danego grona użytkowników. Owe seria kładzie nacisk głównie na możliwości rozbudowy.

Muszę przyznać, że MSI MEG X299 CREATOR przypadła mi do gustu.
Źródło: msi.com

Promocja na produkty MSI dzięki, której dostajemy 25$ do wydania na Steam.

Informację na temat tej płyty możemy znaleźć na stronie samego producenta, bowiem jest ona w ofercie promocyjnej. Polega ona na tym, że jeśli zdecydujemy się na zakup produktu z listy wymienionych produktów to dostajemy doładowanie do Steam o wartości 25$.

Źródło: msi.com

Premiera Threadripperów zaplanowana już na listopad.

AMD nową serię Threadripperów zaplanowała na listopad. Będzie miała wtedy również premiera wyczekiwanego Ryzen 9 3950X, o którym napisaliśmy artykuł, który możecie przeczytać pod tym linkiem.

Z 3 generacja threadripperów szykują się nam 3 nowe chipsety?

TRX40, TRX80 oraz WRX80. Tak, bowiem mają się zwać 3 chipsety AMD dla procesorów z serii Threadripper. Jak na razie nie ma żadnych dokładniejszych informacji na temat dwóch ostatnich chipsetów oraz płyt, które mają być o nie właśnie oparte.

Moje krótkie wywody na temat najnowszej linii produktów od MSI.

Najnowsza seria Creator wzbudza we mnie mieszane uczucia, bowiem z jednej strony jest to nowy produkt na rynku, który może wprowadzi coś nowego. Z drugiej strony kolejna seria, a jest ich naprawdę dużo, może spowodować lekki przesyt, ale może tak będzie lepiej, łatwiej nam będzie dobrać produkt pod swoje wymagania, aniżeli byśmy my mieli dostosować się pod produkt.

Co sądzicie o najnowszym tworach MSI zwanym Creator? Dajcie znać na naszym fanpage’u czy w komentarzu pod wpisem!

Źródła:
videocardz.com
msi.com
msi.com
amd.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: