Huawei P30 Pro w dwóch nowych kolorach!

Warszawa, 6 września 2019 – Huawei zaprezentował dwie nowe wersje flagowego smartfona Huawei P30 Pro: fioletowy „Misty Lavender” i niebieski „Mystic Blue”, oraz Androida 10 podczas Międzynarodowych Targów IFA 2019 w Berlinie. W obu wersjach górna część obudowy telefonu jest wykończona na wysoki połysk, zaś dolna wyróżnia się matową fakturą.

Jakie to kolory?

Nowe wersje kolorystyczne smartfonów Huawei P30 Pro inspirowane są kolorami natury – „Mystic Blue” czerpie z barwy morza i odbitego w nim nieba, a „Misty Lavander” nawiązuje do koloru plaży o zachodzie Słońca. Dolna część obudowy telefonu wyróżnia się matową powierzchnią odporną na pozostające odciski palców, natomiast górna została wykończona na wysoki połysk.

Huawei P30 Pro jest pierwszym smartfonem na rynku, który został wyposażony w peryskopowy zoom – umożliwia on wykonywanie zdjęć w niespotykanym dotąd zbliżeniu: 10-krotnego zoomu hybrydowego lub 50-krotnego zoomu cyfrowego. Poczwórny aparat główny, stworzony we współpracy z firmą Leica, wyposażony jest też w superczuły sensor, który umożliwia wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Huawei P30 Pro został uznany przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) za „Najlepszy Smartfon” w sezonie 2019-2020, czym powtórzył zeszłoroczny sukces swojego poprzednika – P20 Pro.

Żródło: Prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: