Nadchodzi iPhone SE 2 – co o nim wiemy?

Jak wiadomo – rynek smartfonów kręci się nie tylko wokół drogich, flagowych modeli. Każdy producent, mniej lub bardziej, stawia na urządzenia, które ceną nie zwalą nas z nóg i nie opustoszą portfela. W ostatnim czasie właśnie takich nowości brakuje w ofercie giganta z Cupertino – Apple. Ostatnim, zaliczającym się do tej grupy był iPhone SE – czyli w skrócie – iPhone 6S upakowany w skórę 5S’a.

Z tego co donoszą zagraniczni informatorzy, już niedługo mamy otrzymać od “pewnej firmy sadowniczej” duchowego dziedzica wyżej wymienionego smartfona – iPhone SE 2! Czym ma się on wyróżniać i czym upodabniać do swojego prekursora? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

To, co widzimy

Jak donoszą internetowe echa, druga generacja iPhone SE ma wyglądem przypominać iPhone’a 8. Oznacza to, między innymi, przeproszenie się z Touch ID przez Apple (bynajmniej w smarftonach, w ich tabletach jest on obecny nieprzerwanie) oraz wyświetlacz 4,7″ LCD.

Wydajność

Sercem nowego iPhone’a ma być SoC dostępny, między innymi, w nowej serii tegorocznych smartfonów z Cupertino – Apple A13 Bionic. Wspierać go będzie 3GB RAM LPDDR4X.

Myślę, że jeśli producent nie wyceni przesadnie swojego nowego dzieła, otrzymamy naprawdę ciekawe, wydajne urządzenie do portfolio giganta z Cupertino.

Znalezione obrazy dla zapytania a13 bionic photo

Wielu użytkowników od dłuższego czasu zauważało brak przystępnego dla mniej zamożnych klientów urządzenia Apple. Jak widzimy, producent ma zamiar wyjść naprzeciw tego typu oczekiwaniom klientów. Jak dla mnie – mocno na plus.

Według doniesień, producent wstępnie planuje premierę nowego produktu na wiosnę roku 2020. Myślę, że to odpowiedni czas, gdyż będzie to wystarczająco długi czas po premierze flagowych modeli, ale też wystarczająco krótko przed premierą nowych urządzeń. Takie rozwiązanie pozwoli idealnie strzelić się w lukę w planach wydawniczych firmy.

A Wy, co sądzicie? Wypowiadajcie się w naszych social media i komentarzach poniżej!

Źródło:

wccftech.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: