Specyfikacja OnePlus 7T ujawniona!

Data premiery nowych OnePlusów została wyznaczona wcześniej na 26 września, przy czym Indie jako pierwsze poznają OnePlus 7T i 7T Pro. Specyfikacji nie można było nigdzie spotkać, aż do teraz. Tipster podzielił się kilkoma informacjami, które o ile są prawdziwe, wskazują na to, że OnePlus zrobi najlepsze telefony w swojej historii!

OnePlus 7T mógłby dostać 90Hz ekran, ale Tipster przewiduje go tylko dla OnePlus 7T Pro

Zaczynając od początku, Ishan Agarwal na Twitterze uważa, że ​​specyfikacje OnePlus 7T będzie obejmować 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci UFS 3.0.

7T Pro mógłby oferować 8 GB pamięci RAM i 256 GB ROM, a urządzenie ma być sprzedawane w 2 wersjach kolorystycznych – Frosted Silver lub Haze Blue. Dziwne, że w tweecie nie wspomniano o wersji 12 GB pamięci RAM, ponieważ OnePlus 7 jest oferowany z 12 GB pamięci RAM, ale tylko w Chinach.

Idąc dalej, notch może zmaleć względem starszego brata 7T. Do tego oba nowe telefony ma zasilać Snapdragon 855 Plus, ale przy tym bez dopisku “Pro” to nic pewnego.

Ekran nowego 1+ ma mieć przekątną 6.55″ Optic AMOLED o rozdzielczości 2K. Do tego 90Hz, miejmy nadzieję, że już bez ghost-toucha.

Bateria też zostanie poprawiona względem OnePlus 7. O 100mAh, ale jednak. Końcowa pojemność wyniesie 3800mAh.

Jak widać na tweecie wyżej, OnePlus 7T będzie wyposażony w 3 obiektywy – pierwszy z nich ma mieć 48MP, więc prawdopodobnie spotkamy tu Sony Exmor IMX586. Pozostałe aparaty mają mieć kolejno 16 i 12 megapikseli. Przy odrobinie szczęścia, jeden z nich będzie miał większe pole widzenia, gdy drugi pozwoli na bezstratny zoom optyczny.

Slow motion? 960 FPS, ale tylko na 10 sekund video.

Wygląda na to, że 7T będzie nieco mocniejszym smartfonem niż OnePlus 7 Pro. Niestety, wciąż nic nie wiadomo na temat cen nowych urządzeń wspomnianej firmy.

Zacierasz ręcę na OnePlusa 7T drogi czytelniku?

Źródło: wccftech.com; Tweeter; slashleaks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: