Philips zaprezentował nowe monitory na gamescom 2019

Na gamescom 2019 w Kolonii Philips zaprezentował trzy nowe monitory z serii Momentum. Są to konstrukcje dedykowane graczom konsolowym. Modele są wyposażone w matryce 55″, 31,5″ oraz 27” w rozdzielczości 4K. Debiut owych monitorów został zapowiedziany na pierwszy kwartał 2020 roku.

Znakomity obraz i dźwięk

55-calowy model Philips 558M1RY to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. Został on wyposażony w ogromną matrycę VA, która pracuje w rozdzielczości 4K, i odświeżaniem na poziomie 120Hz, a do tego nam jeszcze dochodzi HDR w standardzie VESA Display HDR 1000. Dodatkowo producent pokusił się o zastosowanie technologii Adaptive-Sync. Wszystko to dopełnia 4ms czas opóźnienia obrazu.

Największy monitor z linii Momentum wyposażony jest w wysokiej klasy nagłośnienie ,o które zadbała firma Bowers & Wilkins – producent urządzeń audio z najwyższej półki.

Idea „True Sound” jest sercem wszystkiego co robimy w Bowers & Wilkins, począwszy od najwyższej jakości słuchawek, a skończywszy na wielokrotnie nagradzanych rozwiązaniach w telewizorach marki Philips. Teraz, rozszerzając współpracę o monitory tej marki, mamy przyjemność zaszczepić „True Sound” także wśród graczy – w 55-calowym monitorze Philips Momentum 558M1RY. Jestem przekonany, że będzie to równie udana kooperacja” – komentuje Andy Kerr, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w Bowers & Wilkins.

Mniejsze przekątne – ta sama jakość

Dwa ostatnie monitory w wersji 31,5″ oraz 27″ oferują równie wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K. Model 328M1R posiada matrycę o odświeżaniu 120Hz z technologią HDR 600, natomiast mniejszy 278M1R cechuje się odświeżaniem na poziomie 60Hz.

Wszystkie trzy propozycje od Philips wspierają Adaptive-Sync oraz mają wbudowane podświetlenie sceniczne Ambiglow. Ambiglow pomaga nam zwiększyć doznania płynące z rozgrywki i zapewnia nam odpowiedni nastrój w pomieszczeniu.

Cena i dostępność

Więcej szczegółów na temat specyfikacji oraz cen 3 najnowszych monitorów pojawi się bliżej planowanej premiery na początku 2020 roku.

Wszystkich zainteresowanych bezpośrednim sprawdzeniem możliwości nowych monitorów Philips zapraszamy na stoisko A-080 w hali 10.01 na targach gamescom.

Źródło: prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: