RedmiBook 14 w kuszącej cenie zadebiutuje już w przyszłym tygodniu!

Chiński gigant, jakim jest Xiaomi, informuje nas, iż RedmiBook 14 będzie dostępny w przedsprzedaży już 11 czerwca o północy. Ten notebook będzie dostępny w dwóch wersjach, jedna z nich ma posiadać procesor Intela z serii core-i5, 8gb pamięci operacyjnej oraz 512gb przestrzeni dyskowej. Spoglądając na rynek notebooków możemy zauważyć, iż cena jest dość konkurencyjna.

Urządzenie posiada srebrny metalowy korpus o wymiarach 309,6 x 210,9 x 14,8 mm i waży raptem 1,5kg, co pozwala nam go zabrać ze sobą tam gdzie tylko chcemy. Drugi wariant RedmiBook 14 ma posiadać procesor Intela z serii core-i7 8 generacji z kartą graficzną NVIDIA GeForce MX250. Dzięki technologii Xiaomi, smart fingerprint unlock 20, możemy uruchomić notebooka w zaledwie 1,2 sekundy. Dodatkowo inteligentny stan gotowości pozwala nam uruchomić urządzenie niemal natychmiast.

RedmiBook 14 jest wyposażony w baterię, która umożliwia 10 godzinny czas pracy. Pozwoli nam z niego korzystać bez potrzeby stałego dostępu do prądu. RB 14 jest wyposażony w dźwięk DTS i pakiet Microsoft Office. Najlepszy wariant RedmiBook 14 z procesorem Intel Core i7 będzie kosztować 724$. Jego druga słabsza wersja z procesorem Intel Core i5 będzie kosztować 579$. Obie wersje oficjalnie na rynku pojawią się 11 czerwca.

Źródło:
mo.techweb.com.cn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: