SilentiumPC Gladius GD6 TG – Nowa obudowa z podświetleniem ARGB

Nasza rodzima firma SilentiumPC ostatnimi czasy nie próżnuje i co jakiś czas serwuje nam coraz to nowsze produkty. Tym razem w ręce konsumentów zostaje oddana nowa obudowa z serii Gladius a dokładniej Gladius GD6 TG ARGB.
spc-gladius-gd6-tg-argb-09
SilentiumPC z nową obudową celuje w grono miłośników wszelakiego podświetlenia ponieważ front nowej obudowy został wyposażony w adresowalne podświetlenie RGB które z dołączonym kontrolerem oferuje 50 trybów podświetlenia! Oprócz dołączonego kontrolera, ledy możemy podłączyć pod większość płyt głównych obsługujących podświetlenie ARGB.
Gladius GD6 TG ARGB jest to obudowa w formacie Midi Tower o wymiarach 464×219×472 mm w której bez problemu zmieścimy płyty główne w formacie mITX,mATX oraz ATX. Jednocześnie przy tych wymiarach zmieścimy coolery o wysokości max. 178mm oraz karty graficzne długie na 370mm. Nie zabrakło również wsparcia dla popularnych już chłodzeń All-In-One na które miejsce znajdziemy na froncie (120/140/240/280mm), topie (120/240mm) oraz z tyłu obudowy (120/140mm).
spc-gladius-gd6-tg-argb-cpu-gpu-psu_pl
GD6 standardowo już dla SilentiumPC posiada konstrukcje dwukomorową z wydzieloną częścią na zasilacz oraz dyski(2 sztuki). Do obudowy zostały dołączone trzy wentylatory Sigma Pro 120mm które zadbają o odpowiedni przepływ powietrza w środku.
Obudowa już na dniach powinna znaleźć się w ofercie większości sklepów a jej sugerowana cena wynosi 229zł.
spc-gladius-gd6-tg-argb-12
Źródło: SilentiumPC

%d bloggers like this: