Wyciekły rendery iPhone’ów 11- przecieki potwierdzone!

Pogłoski i koncepcyjne rendery z ostatnich tygodni, ukazujące nową generację smartfonów giganta z Cupertino zaczynają znajdować swoje potwierdzenie. W ostatnich dniach otrzymaliśmy kolejną porcję solidnych przecieków. Tym razem są to obrazy przedstawiające projekty nowej serii iPhone’ów pochodzące z oprogramowania CAD. Na razie roboczo nazwiemy je iPhone’ami 11.

Pierwszy z przedstawianych modeli, nazwany przeze mnie roboczo iPhone 11R.

Na powyższym renderze, przedstawiającym model 11R nie uświadczymy ani rewolucji, ani też ewolucji w wyglądzie frontu urządzenia. Będzie on wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz OLED. Sytuacja zmienia się za to z drugiej strony smartfona, w układzie aparatu. Tutaj względem poprzedniego modelu, dochodzi dodatkowe oczko aparatu w dosyć ciekawym układzie, na swego rodzaju kwadratowej “wysepce”. Wygląda to całkiem urokliwie i oryginalnie.

Kolejny model – iPhone 11

W przypadku wyższego modelu – iPhone 11 – sytuacja jest bardzo podobna jak w przypadku modelu 11R – front, wyposażony w OLED-owy wyświetlacz o przekątnej 5,8″, pozostaje bez większych zmian, a to tylna część telefonu uświadczy liftingu. Podobnie jak w modelu omawianym wcześniej, tak i tutaj doszło jedno oczko aparatu na “wysepce”. W tym przypadku wygląda to już troszkę bardziej chaotycznie, lecz nadal, mówiąc kolokwialnie, tragedii nie ma.

Najwyższy model nadchodzącej generacji – iPhone 11 Max

Najwyższy model najnowszej edycji flagowców od Apple, na renderze, prezentuje się prawie identycznie jak jego mniejszy brat. “Gwiazdą” frontu modelu Max będzie aż 6,5-calowy wyświetlacz OLED. Tył smartfona prezentuje się prawie identycznie, wygląda tylko na przeskalowany do rozmiaru telefonu.

Ciekawą kwestią mają być też baterie zasilające nowe smartfony giganta spod znaku nadgryzionego jabłka. Ogniwo zasilające iPhone’a 11 może być aż o 20-25% pojemniejsze względem poprzedniego modelu, a w przypadku iPhone 11 Max – o 10-15%. Bez wątpienia, przekładałoby się to na zdecydowane wydłużenie czasu pracy baterii nadchodzących modeli.

A jakie są wasze odczucia dotyczące stylistyki nowych flagowców od Apple?

Źródła:
wccftech.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: