Seria Samsung Galaxy S20 Nie Będzie Już Kwalifikować Się Do Miesięcznych Aktualizacji

Seria Samsung Galaxy S20 Nie Będzie Już Kwalifikować Się Do Miesięcznych Aktualizacji

2 kwietnia 2024 Wyłączono przez Katarzyna Kowalik

Samsung przeniósł serię Galaxy S20 do swojego kwartalnego harmonogramu aktualizacji. Modele S20, S20 Plus, S20 Ultra i S20 FE nie będą już otrzymywać miesięcznych łatek bezpieczeństwa. Również linia produktów Galaxy Note 20 teraz będzie otrzymywać aktualizacje co kwartał.

Samsung ostatecznie zdegradował serię Galaxy S20 z miesięcznych na kwartalne aktualizacje. Oznacza to, że jeśli posiadasz Galaxy S20, S20 Plus, S20 Ultra lub Galaxy S20 FE, nie będziesz już otrzymywać od Samsunga miesięcznych łatek bezpieczeństwa. Zamiast tego, aktualizacje będą teraz dostarczane raz na trzy miesiące.

Samsung już wdrożył aktualizacje bezpieczeństwa na marzec 2024 dla linii Galaxy S20, więc na razie powinieneś być bezpieczny. Jednak telefony nie otrzymają aktualizacji w kwietniu. Teraz możesz spodziewać się, że Twoje urządzenie z serii Galaxy S20 otrzyma łatkę bezpieczeństwa w czerwcu.

Seria Galaxy S20 została wprowadzona na rynek w 2020 roku z systemem Android 10. Już przestała otrzymywać aktualizacje Androida po spełnieniu swojej trzyletniej obietnicy aktualizacji. Jeśli szukasz możliwości uaktualnienia, oto najlepsze telefony z Androidem, które możesz kupić teraz. Chcesz pozostać w obozie Samsunga? Oto najlepsze telefony Samsunga, które możesz nabyć w 2024 roku.

Oprócz serii Galaxy S20, Samsung również zdegradował serię Galaxy Note 20 z miesięcznych na kwartalne aktualizacje.