Najbardziej interesujące propozycje designerskiego AGD od Smeg

Najbardziej interesujące propozycje designerskiego AGD od Smeg

13 grudnia 2023 Wyłączono przez Adrian Mazur

Przez kilkadziesiąt lat włoska marka Smeg zachwyca nie tylko jakością, ale i stylem swoich sprzętów AGD. Dla wielu osób jest to prawdziwe marzenie spełnienia – mieć w swoim gospodarstwie domowym te wyjątkowe urządzenia. Charakterystyczne dla Smega jest nawiązanie w designie do lat 50. i 60. z poprzedniego stulecia. W ofercie marki znajdziemy szeroką gamę AGD, począwszy od czajników, tosterów, ekspresów do kawy, lodówek po popularne miksery. Sprawdźmy kilka najciekawszych propozycji:

Miksery kuchenne

Wielu z nas ma mikser w domu, ale zazwyczaj jest schowany w szafce i wyjmowany tylko wtedy, gdy potrzebujemy go do wypieków. Produkty Smega zmieniają tę zwykłą funkcję miksera. Ich miksery nie tylko świetnie wykonują swoje zadania, ale również prezentują się rewelacyjnie. Wyjątkowy design sprawia, że można śmiało postawić ten sprzęt na kuchennym blacie jako ozdobę. Dzięki 10-stopniowej regulacji prędkości, przygotowanie ciasta czy innych potraw staje się wyjątkowo proste. W zestawie znajduje się misa ze stali nierdzewnej i różne nakładki, co daje dodatkową funkcjonalność.

Ekspresy do kawy

Dla wielu z nas poranek bez kawy to nieporozumienie. Ekspresy ciśnieniowe od Smeg to połączenie rewelacyjnego wyglądu i wysokiej jakości. Dla fanów kawy przelewowej marka również przygotowała specjalne modele. Co więcej, niektóre z nich posiadają funkcję smart, która pozwala zaprogramować przygotowanie kawy na określoną godzinę.

Czajnik z regulacją temperatury

Czajnik to podstawowe wyposażenie każdej kuchni, a model od Smega to po prostu arcydzieło. Nie tylko świetnie komponuje się z innymi sprzętami, ale posiada również funkcję regulacji temperatury. To świetna opcja dla miłośników różnych rodzajów herbat, ponieważ każda z nich wymaga innej temperatury i czasu zaparzenia.